פרסום ברדיו - תחנות בצפון

כל תחנות הרדיו באזור צפון הארץ

רוצה לקבל הצעה לפרסום אפקטיבי ברדיו?

השאר פרטים ונתחיל להקפיץ את העסק שלך היום!

  תחנות רדיו מגזריות ששומעים גם באיזור הצפון והסביבה:
  תחנות רדיו ארציות ששומעים גם באיזור הצפון והסביבה:

  רוצה לקבל הצעה לפרסום אפקטיבי ברדיו?

  השאר פרטים ונתחיל להקפיץ את העסק שלך היום!

   איזה תחנות ותדרים יש בחיפה והצפון

   בחיפה והצפון ניתן להאזין לכמה תחנות עיקריות ובהן: רדיו חיפה 107.5fm הנחשבת לתחנה המקומית המובילה באזור חיפה והקריות. בנוסף ישנן תחנות רדיו קול רגע 96fm המואזנת בעיקר בגליל התחתון והעמקים ורדיו צפון 104.5 המואזנת בקרית שמונה, רמה"ג והסביבה ולהן תכנים מקוריים וייחודיים ובנוסף תכנים בסינדיקציה (בשיתוף) עם תחנות מקומיות אחרות ברחבי הארץ. ההיררכיה בתחנות הרדיו בצפון היא ברורה מאוד וכל תחנת רדיו שולטת על אזור ייעודי ומוגדר ובעלת תכנים המתאימים לאזור זה, מידע לתושבים המקומיים וקידום פעילויות וחדשות מקומיות

   נתוני האזנה לתחנות רדיו בחיפה והצפון

   3 תחנות הרדיו המובילות בחיפה והצפון הן רדיו חיפה 107.5fm ולה כ-140 אלף מאזינים מדי יום. לרדיו חיפה תחנת רדיו נוספת הפונה יותר לצעירים 99.5fm (רדיו חם אש) ולה כ-65 אלף מאזינים מדי יום. רדיו צפון 104.5fm בעלת כ-90 אלף מאזינים ורדיו קול רגע 96fm עם כ-85 אלף מאזינים מדי יום. תחנות הרדיו באזור חיפה והצפון חושלות על אזור רב ממטולה ועד לפאתי חדרה ומגיעות לקהל של כ-2.5 מיליון איש

   כל היתרונות לפרסום בחיפה והצפון

   פרסום בחיפה והצפון מגיע לקהל פריפרליאלי אך עם זאת גדול מאוד (כ-2.5 מיליון איש) ובעל עניין רב.
   ניתן לפרסם בתחנות הרדיו המקומית בחיפה והצפון תשדירי פרסומת, תשדירי חסות (מזג אוויר, משחקי כדורגל וכדורסל, חסות כלכלית ועוד) ואפשרויות פרסום התוכן השיווקי הן ממש בלתי מוגבלות. מהקראת מסרים על ידי מגישי התכניות ועד לקד"מ בסניפי הרשת המפרסמת, וממש הפנינג שלם ליום אחד כאשר התחנה כולה נרתמת עבור הלקוח המפרסם ומקדמת את מסריו בקרב המאזינים, כולל חידונים, אטרקציות ופעילויות תוכן נקודתיות הכוללות מבצעים, הנחות מיוחדות והצעות ייחודיות מטעם הלקוח המפרסם.
   לכל ערוצי הרדיו בישראל יש יתרונות משלהם וחשוב מאוד לדעת את היתרונות של כל איזור ותחנה על מנת לדעת מה העסק שלך יוכל להרוויח מהפרסום.

   פוטנציאל השוק בחיפה והצפון

   מטרופולין חיפה והקריות, יחד עם אזור הצפון, מהווה חלק משמעותי מאוד של קהל צרכנים פוטנציאלי הכולל כ-3 מיליון איש. פרסום ברדיו באזורים אלו מגיע לאוכלוסייה מגוונת במיוחד הכוללת אנשי עסקים, שכירים במעמד סוציו אקונומי בינוני ובעלי שכר ממוצע. כמות תחנות הרדיו היחסית קטנה באזור חיפה והצפון מהווה יתרון משמעותי עקב הסיבה שפרסום בתחנת רדיו מקומית, תגיע תמיד לאוכלוסייה רבה במיוחד של קהל יעד והמסר הפרסומי יעבור בצורה אולטימטיבית וישירה. לא מן הנמנע שחברה בעלת תקציב פרסום מוגבל שרוצה לכוון פיילוט פרסומי ברדיו לאזור מסוים בארץ, תפנה דווקא לתחנות רדיו באזור חיפה והצפון, שכן הפידבק אותו היא תקבל יהיה מהיר, ישיר וברור יותר מכל אזור אחר בארץ.

   השילובים המנצחים בין רדיו ואמצעי מדיה אחרים

   פרסום ברדיו מהווה חלק משמעותי מקמפיין כולל, שכן המסר הווקאלי נכנס בצורה תודעתית טובה יותר מכל אמצעי מדיה אחר. פירוט והסבר עבור מוצרים כאלו ואחרים יניב תמיד תוצאות מעמיקות וטובות יותר. עם זאת, בכדי להשיג תוצאות מיטביות, כדאי ואפילו מומלץ לשלב בין פרסום ברדיו לפרסום באמצעי מדיה אחרים חזותיים כמו לדוגמא שלטי חוצות. נסו לדמיין נסיעה ברכב של לקוח פוטנציאלי שלכם כאשר הוא מאזין בתחנת הרדיו לתשדיר פרסומת שלכם ובמקביל חולף על פני שלט חוצות עם מסר שלכם שמחבר אותו למוצר / לחברה גם בצורה ויזואלית וגם בצורה ווקאלית ברורה. שילוב שכזה יוצא מסר ישיר ובועט שלא ניתן להתעלם ממנו. כמובן שניתן לשלב אמצעי מדיה אחרים כמו טלויזיה, עיתון וכו' – בעצם כל חיבור של אמצעי מדיה יחד עם רדיו, בצמתים מרכזיות ביום יום של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם יניבו תוצאות טובות הרבה יותר מאשר פרסום באמצעי מדיה בודד.

   לורם איפסום דולור סיט אמט

   לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר

   לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר

   אדיפיסינג אלית נולום ארווס סאפיאן – פוסיליס

   ×

   מעוניינים לפרסם ברדיו?

   אחד מאיתנו ישמח לעמוד לשירותכם עם הצעה משתלמת!

   ×