כמה עולה פרסום ברדיו?

FAQ Detail para1

מעוניינים לפרסם בתחנת הרדיו אבל לא יודעים כמה עולה הפרסום ברדיו?

 

קודם כל חשוב לפני שניגשים לפרסום ברדיו, חשוב להבין שהפרסום ברדיו הוא כלי שיווקי רב עוצמה שיכול לעזור לכם להגיע לקהל היעד שלכם, ליצור מהעסק שלכם מותג ולהגדיל את המודעות אליו.
למעשה, לפי סקר TGI שנערך בשנת 2023, כ-70% מהאוכלוסייה בישראל מאזינים לרדיו באופן קבוע – כך שמדובר בפלטפורמת פרסום שבהחלט יכולה להניב לכם קהל לקוחות חדש וחם!

אז כמה עולה פרסום ברדיו?

התשובה לשאלה הזו תלויה במספר גורמים, בינהן סוג הקמפיין שתרצו לבצע, תחנת הרדיו בה תרצו לשדר, אורך התשדיר, תדירות השידור ועוד.
שעות השידורמשפיע מאחר ושעות הבוקר ושעות אחר הצהריים הן השעות הפופולאריות יותר בהן הרבה מאזינים נמצאים בדרכים ומקשיבים לרדיו מהרכב. זאת לעומת שעות השידור של הלילה ולפנות הבוקר, שהן פחות פופולאריות.
אורכו של התשדיר הוא גם משפיע מאחר ואם התשדיר יכיל הרבה מילים ויהיה ארוך, הוא היה יקר יותר ואם יהיה קצר, הוא יהיה זול יותר בהתאמה.
החבירה של סוג הקמפיין גם משפיעה על כמה עולה הפרסום ברדיו, כלומר ניתן לפרסם במגוון אופציות או לשלב בינהן – האם מדובר בתשדיר בהפסקת הפרסומות, חסות או תוכן שיווקי שישלוב במהלך התוכנית עצמה.

עם זאת, ניתן להסתכל על הגורם המשפיע ביותר על עלויות הפרסום ברדיו והוא הבחירה האם לפרסם בתחנת הרדיו האיזורית – שפונה רק לאיזור מסויים ולקהל יעד מקומי, או לפרסם בתחנה ארצית שניתן לשמוע אותה מכל רחבי הארץ ופונה לקהל רחב.
במקרה הזה – העלות הממוצעת לפרסום ברדיו האיזורי הוא כ – 5,000 ש"ח לשבוע ופרסום ברדיו הארצי הוא במחיר ממוצע של 25,000 ש"ח לשבוע.

חשוב לזכור שהמחיר לפרסום ברדיו מושפע מהרבה גורמים כמו שהוזכרו למעלה וגם בסוג העסק, קהל היעד ועוד… ולכן כדי לדעת מהן עלויות הפרסום שלכם רצוי להתייעץ עם חברת הפרסום!

רוצים לדעת כמה עולה פרסום ברדיו לעסק שלכם?

צרו קשר עוד היום עם צוות המומחים שלנו בלוקאל רדיו ונשמח להעניק לכם הצעת מחיר מדוייקת שתתאים לצרכים ולמטרות שלכם!

×

מעוניינים לפרסם ברדיו?

אחד מאיתנו ישמח לעמוד לשירותכם עם הצעה משתלמת!

×